Edukacinis užsiėmimas „Kalėdinio vainiko pynimas“

Gruodžio 18 dieną 1c-4c klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kalėdinio vainiko pynimas“, kurį mokiniams pravedė Medeinos mama Rūta. Vainiko kūrimas buvo puiki proga klasėje ne tik sukurti kalėdinę puošmeną, bet ir smagiai pabendrauti. Kalėdų vainikas – ypatingas kalėdinio laikotarpio simbolis ir namų puošmena. Vainikas namuose sukuria šventinę nuotaiką. Visi, susirinkę kartu, pynėme kalėdinius vainikus, naudojome įvairiausias medžiagas ir puošybos elementus. Karkasus vainikui padengėme samanomis, eglės ar pušų šakomis, o dekorui naudojome įvairias gamtines medžiagas. Puošėme riešutais, kavos pupelėmis, kankorėžiais. Vaikai labai stengėsi, kruopščiai dirbo. Kalėdinius vainikus mokiniai nuneš ir papuoš namus. Kartais žmogui reikia tiek nedaug: pabuvimo kartu, nuoširdžios šypsenos, šilto apsikabinimo ar tiesiog atviro pokalbio. Linkiu, kad kiekvienas rastumėte po Kalėdine eglute pačius gražiausius linkėjimus.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Nijolia Balcevič