EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Kurkime Kalėdų stebuklus drauge! – tokiais žodžiais gruodžio 20 dieną MB Audronės dizaino inovacijų studija pakvietė mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokinius į edukacinį užsiėmimą Keramikiniai kalėdiniai žaisliukai. Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kodėl yra puošiamos eglutės, kaip keitėsi kalėdinių žaliaskarių puošyba bėgant metams ir savo rankomis pasigamino nuostabias rankų darbo kalėdines dekoracijas, kurios gražiausią metų šventę padarys dar jaukesnę, taip pat susipažino su baltojo molio savybėmis, dekoravimo subtilybėmis. Tapkite savo draugams Kalėdų seneliu, dovanodami savo rankomis nulipdytas dovanėles – keramikinius žaisliukus, jog tai yra taip malonu gauti tokią dovanelę.

Pradinio ugdymo mokytoja Nijolia Balcevič