ANGLŲ KALBOS PLAKATŲ KONKURSAS

Kovo 7 dieną IVG klasės mokiniai dalyvavo projekto „Daugiakultūriškumas mus vienija visus”  užsiėmime (anglų kalba) The More Variety, The Better Society / Kuo daugiau įvairovės, tuo geresnė visuomenė. Mokiniai dirbo grupėmis ir turėjo parengti plakatą apie vieną iš Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų atstovų kultūrą ir istoriją. Jie pasirinko romus, totorius, žydus bei lenkus. Mokiniai ieškojo informacijos apie pasirinktą tautinę mažumą: kalbą, veikiančias mokyklas arba kultūrinius centrus, kultūrinį gyvenimą. Dvyliktokai iliustravo savo plakatus spalvotomis nuotraukomis. Labai įdomus buvo ir plakatų pristatymas savo klasės draugams.

Komisija įvertino paruoštus plakatus ir nusprendė, kad trys iš jų (Poles, Gypsies, Tatars) verti pirmos vietos, o vienas (Jewish) – antros. Sveikiname nugalėtojus.

Iraida Vlasova