Technologijų pamoka muziejuje
8a klasės mokiniai gegužės 27 diena dalyvavo netradicinėje technologijų pamokoje „Nuo pirmųjų elektros įrenginių iki šiuolaikinių technologijų” Energetikos ir technikos muziejuje. Edukacinės išvykos metu mokiniai susipažino su elektros energijos istorija, apžiūrėjo autentiškus elektrinės įrenginius, generatorius ir kitus technikos eksponatus.
Interaktyviose ekspozicijose mokiniai galėjo praktiškai išbandyti įvairius technologinius sprendimus, stebėti elektros reiškinius ir geriau suprasti, kaip technologijos keitėsi bei tobulėjo bėgant metams. Ši pamoka netradicinėje aplinkoje ne tik papildė technologijų pamokose įgytas žinias, bet ir skatino mokinių smalsumą, domėjimąsi inžinerija, energetika bei šiuolaikinėmis technologijomis. Mokiniai grįžo praturtėję naujomis žiniomis, įgiję vertingos patirties ir kupini įspūdžių.



Technologijų mokytoja Violeta Petkevič
