PROGRAMA „ĮVEIKIAME KARTU“

Visus mokslo metus mūsų gimnazijos 1-2 klasių mokiniai dalyvavo prevencinėje programoje „Įveikiame kartu”, kurios  tikslas – ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, užkirsti kelią vaikų elgesio ir emocinėms problemoms. Ši ankstyvosios prevencijos programa skirta 7 – 9 metų vaikų emocinių sunkumų įveikimo ir socialinių gebėjimų ugdymui. Dalyvaudami programoje vaikai mokėsi susivokti savo jausmuose, įžvelgti sunkius jausmus sukėlusias priežastis, savarankiškai rasti išeitis kebliose situacijose, neužsisklęsti savyje, tačiau vis daugiau problemų gebėti įveikti savo jėgomis, mokėsi nesėkmės priėmimo ir įveikimo būdų, atpažinti ir ištaisyti netinkamą savo elgesį bei prašyti ir teikti pagalbą.

Mokykloje pagal šią programą dirbo  pradinio ugdymo mokytoja Nijolia Balcevič ir socialinė pedagogė Jovita Bliznikė.