Gamtos pažinimo išvyka į Belmontą ir Pūčkorių atodangą
IG klasės mokiniai dalyvavo gamtos pažinimo išvykoje į vieną gražiausių Vilniaus vietų – Belmontą ir Pūčkorių atodangą. Keliaudami pažintiniais takais mokiniai grožėjosi įspūdingu Vilnios slėnio kraštovaizdžiu, stebėjo regioninio parko gamtą ir susipažino su unikaliu geologiniu objektu – Pūčkorių atodanga.
Išvyka tapo puikia proga ne tik praplėsti žinias apie gimtojo krašto gamtą, bet ir pabūti kartu neformalioje aplinkoje, stiprinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius.
Po aktyvaus pasivaikščiojimo mokinių laukė skanūs pietūs kavinėje „Grill London”, kur visi galėjo atsipūsti, pasidalinti įspūdžiais ir pasimėgauti bendryste.
Džiaugiamės turiningai ir prasmingai praleistu laiku gamtoje!
IG klasės vadovė Irena Ginevič
