Šiaulių finalas – patirtis ir pažanga

Šiaulių miesto lengvosios atletikos stadione vyko Lietuvos mokinių žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės.

Gimnazijai atstovavo:
Dorota Dakševič, Karina Mikulinaitė, Evelina Dabašinskaitė, Evelina Urbanovič, Gabriela Jarmolkovič ir Iveta Žigel.

Varžybų metu merginos demonstravo atkaklumą, ryžtą ir atsakingą pasirengimą. Ypač džiugu, kad sportininkės gerino savo asmeninius rezultatus, o tai rodo nuoseklų darbą, didelį atsidavimą sportui bei stiprų norą tobulėti.

Dalyvavimas tokio lygio varžybose – tai ne tik sportinis išbandymas, bet ir vertinga patirtis, ugdanti pasitikėjimą savimi, discipliną bei gebėjimą siekti užsibrėžtų tikslų. Mūsų mokinės dar kartą įrodė, kad ryžtas, kantrybė ir sunkus darbas leidžia pasiekti puikių rezultatų.

Didžiuojuos merginų pasiekimais ir dėkoju už puikų gimnazijos atstovavimą. Linkiu ir toliau drąsiai siekti savo svajonių, nebijoti iššūkių bei tikėti savo galimybėmis. Kiekvienas žingsnis pirmyn, kiekviena treniruotė ir kiekvienas startas prisideda prie didelių pergalių ateityje.

Fizinio ugdymo mokytojas Robertas Valikonis