Projektinė veikla

Gimnazija įgyvendina šiuos projektus:
2023 metai

TRUMPALAIKIAI PROJEKTAI

Projektas AŠ MYLIU SAVO SENELIUS

2022-2023 M. M. PROJEKTAI

Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“

Sveikata apie 50 proc. priklauso nuo žmogaus gyvensenos, todėl ankstyvas sveikatos ugdymas ir sveikos gyvensenos mokymas turi didelę reikšmę vaiko ateičiai. Projekto metu ketinama spręsti Vilniaus rajono mokyklinio amžiaus vaikų sveikos gyvensenos, sveikų įpročių, pirmosios pagalbos atsitikus nelaimei žinių stokos problemas. Projekto metu bus apmokyti vaikai naudotis defibriliatoriais, suteikti pirmąją pagalbą, išplėstos žinios sveikos gyvensenos klausimais bei lyčių ir asmenų nediskriminavimo. Projekto metu ketinama aktyviai bendradarbiauti su nemažiau kaip 15 mokyklų.

Projektui įgyvendinti parinkti partneriai – Vilniaus visuomenės sveikatos biuras ir VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika.

Projekto trukmė – 4 metai. Vienas projekto dalyvis gali dalyvauti projekte vieną kartą (t. y. išklausyti 10 ak. val. paskaitų ciklą ir sudalyvauti renginyje). Kitais metais gali dalyvauti kiti mokiniai, priklausantys tikslinės grupės amžiui (15 – 17 m.).

2021-2022 M.M. PROJEKTAI

2021-2022 m.m. projektinės veiklos grafikas

Projekto „Pažink gamtą” dalyvių išvyka į Lenkijos Podhalę (mokytoja A. Karpovič)

Projektas „Olimpinis mėnuo 2021” (Pradinių klasių mokytojai)