Socialinis pedagogas

Kontaktinė informacija:

Tel. numeris:+370 640 28 730

El. pašto adresas: eva.prasciene@rukainiai.info

Per manodienynas.lt sistemą parašant asmeninę žinutę

Socialinės pedagoginės pagalbos paskirtis – padėti tėvams (globėjams, rūpintojams), kad būtų įgyvendinta vaiko teisė į mokslą, užtikrinti jo saugumą mokykloje: šalinti priežastis, dėl kurių vaikas negali lankyti mokyklos ar vengia tai daryti, sugrąžinti į mokyklą ją palikusius vaikus, kartu su tėvais (globėjais, rūpintojais) padėti vaikui pasirinkti mokyklą pagal protines ir fizines galias ir joje adaptuotis.

Socialinė pedagogė konsultuoja II aukšte, 208 kab.

Į SOCIALINĘ PEDAGOGĘ GALIMA KREIPTIS KAI:

– vaikas, mokinys susiduria su konfliktinėmis situacijomis, kurių pats nėra pajėgus išspręsti;

– vaikas, mokinys patiria fizinį ar psichologinį smurtą mokykloje ar už jos ribų;

– vaikas, mokinys turi mokymosi, elgesio sunkumų, nenori mokytis ir/ar lankyti pamokų;

– vaikas, mokinys turi bendravimo su bendraamžiais, mokytojais ar kt. problemų, susijusių su šeima, tėvais;

– vaikas, mokinys turi žalingų įpročių;

– reikalinga informacija apie socialinę, psichologinę ar kitą pagalbą;

– turite sumanymų ir idėjų, kurias galėtume kartu įgyvendinti.

Tėvų konsultavimas gali vykti gimnazijos patalpose, neformalioje aplinkoje ar nuotoliniu būdu.

Registruotis į konsultaciją prašome iš anksto, darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.,

telefonu +370 671 82 470 arba elektroniniu paštu jovita.bliznike@rukainiai.info.

SOCIALINĖ PEDAGOGINĖ PAGALBA NUOTOLINIU BŪDU

Mokiniams, kurie mokosi nuotoliniu mokymo proceso organizavimo būdu, konsultavimas vyksta nuotoliniu būdu. Prevencinė veikla nuotoliniu būdu nevykdoma.

Konsultacijos nuotoliniu būdu gali vykti:

• Balsu (konsultavimas telefonu, balso pokalbiu: Google Meet, Zoom, Viber).
  • Vaizdu (konsultavimas internetu vaizdo pokalbiu: Google Meet, Zoom, Viber ).
  • Tekstu (atsakymai į klausimus: elektroniniu paštu, el. dienynu, Google Chat, Zoom, Viber ).

SOCIALINĖS PEDAGOGINĖS PAGALBOS TEIKIMO VAIKUI IR MOKINIUI TVARKA

EMOCINĖ IR PSICHOLOGINĖ PAGALBA