Apie mus

Vilniaus r. Rukainių vidurinė mokykla yra bendrojo ugdymo mokykla, atitinkanti pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų kriterijus. Mokykla savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos švietimo, Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros ir kitais įstatymais, Vaiko teisių konvencija, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Vilniaus r. savivaldybės sprendimais, savivaldybės administracijos direktoriaus, Švietimo skyriaus vedėjo įsakymais ir kitais švietimo klausimus reglamentuojančiais dokumentais bei jų pagrindu parengtais mokyklos nuostatais. Mokykloje dirbama viena pamaina, mokoma lietuvių, lenkų kalbomis. Šiuo metu mokyklą lanko 241 mokinys iš 5 krypčių (Vilniaus, Senasalio, Savičiūnų, Tumosų, Kenos). Įgyvendinamos formaliojo ugdymo ir neformaliojo švietimo programos, organizuojama daug išvykų, mokiniai dalyvauja įvairiuose rajono, apskrities, respublikiniuose renginiuose – džiugina olimpiadų, geri baigiamųjų egzaminų rezultatai, pasiekimai sporto srityje. 2009-2010 m.m. Vilniaus r. Rukainių vidurinė mokykla dalyvavo Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų modernizavimas“ .